|
WIJ ZIJN een investerings- en bouwbedrijf, wiens activiteiten gericht zijn op de vastgoedmarkt. Ze begonnen hun weg in 2004 als een verkoopkantoor van woningen. Sinds 2015 is het actief bezig geweest met het uitbouwen van het bouwbedrijf: in datzelfde jaar wordt er gewerkt aan de realisatie van een nieuw project. Gelegen in een prachtig landschap, zal het wooncomplex in 2021 in gebruik worden genomen. Andere projecten in het bedrijf zijn onder meer de bouw van een villa met twee verdiepingen, waarvan de bouw begon in 2019 en eindigde in november 2020. In minder dan een jaar wist het bedrijf zijn eigen ontwerp tot leven te brengen. De volgende stap is het project van een nieuw wooncomplex met 12 verdiepingen. Wij bieden onroerend goed over de hele wereld aan. De catalogus van het bedrijf bevat tientallen van de meest populaire landen om te wonen en te investeren. De organisatie heeft officiële vertegenwoordigingen. Tijdens het bestaan van het bedrijf hebben we de volgende resultaten behaald: Twee grote, voltooide projecten. Potentiële investeerders kunnen geïnteresseerd zijn in het investeren van hun financiën in de bouw, het kopen van een stuk grond met de mogelijkheid tot verdere ontwikkeling en het kopen van afgewerkt onroerend goed, zowel residentieel als commercieel. Bedrijf Seminars over onroerend goed. Het bedrijf organiseert regelmatig evenementen waar iedereen die geïnteresseerd is in beleggen advies kan krijgen van experts die in deze materie bekwaam zijn, de voordelen van het bezitten van een onroerend goed leren kennen en kennis maken met een presentatie die alle financiële kwesties belicht met betrekking tot winstgevende investeringen in residentieel en commercieel vastgoed. In overleg met de managers is de organisatie klaar om een extern seminarie te houden voor privébedrijven en hun werknemers. In het archief van ons bedrijf worden 111 seminars gehouden en duizenden dankbare mensen die nieuwe kennis en kolossale ervaring hebben opgedaan. Kenmerken van het bedrijf
|
| https://be.propenda.com/ |
Veelgestelde vragen
Welke diensten biedt dit investerings- en bouwbedrijf?▼
Het bedrijf biedt vastgoedprojecten, online bezichtigingen, sightseeingtours, verhuur, individuele constructie op bestelling en afterverkoop-services aan klanten wereldwijd in meer dan 30 landen.
Sinds wanneer is dit bedrijf actief in de vastgoedmarkt?▼
Het bedrijf is opgericht in 2004 als verkoopkantoor voor woningen. Sinds 2015 is het actief met bouwprojecten en heeft sindsdien meerdere succesvolle projecten gerealiseerd.
Hoeveel klanten en projecten heeft het bedrijf afgerond?▼
Het bedrijf heeft meer dan 600 tevreden klanten, meer dan 400 contracten met ontwikkelaars en twee grote voltooide projecten. Daarnaast hebben zij meer dan 111 seminars georganiseerd.
Wat is het voordeel van online bezichtigen van onroerend goed?▼
Met virtuele tours kunnen klanten in realtime overal ter wereld de indeling, uitzichten en omgeving van panden bekijken zonder te hoeven reizen, wat tijd en kosten bespaart.
Hoe lang duurt het om een individueel project te realiseren?▼
Het bedrijf garandeert dat het ontwerp binnen 1 maand gereed is en de bouw in minder dan zes maanden wordt voltooid.













